Žiji

Info

20. února 2014 v 16:32 | Abigail Osbourne
Vážení a milí, po dlouhé době jsem zpět a chtěla bych sem zase začít přidávat nějaké výplody mé chré mysli... Vím, že sem se na hodně dlouhou dobu odmlčela, ale bylo moc práce. (Jsem šéfradaktorka škol. časopisu! :D) Tak snad se mi podaří alespoň vždycky něco napsat na Téma týdne. (Také sem možná vrazím nějaké starší věci, na které jsem už dávno zapomněla a teď jsem je znovu objevila... Opravdu byste nevěřili kolik básní se najde různě po sešitech :D)
Takže pokud ještě stále existuje někdo, kdo tento blog chodí navštěvovat - máte se na co těšit :D.
S láskou Vaše Abby

Jaký je?...

12. dubna 2013 v 20:09 | Abigail Osbourne
Jaký je nejlepší režisér?: Tim Burton
Jaký je nejlepší autor filmové hudby?: Hans Zimmer
Jaký jen nejlepší spisovatel?: Oscar Wilde
Jaký je nejlepší herec?: Alan Rickman
Kdo má nejkrásnější hlas?: Alan Rickman
Kdo je nejvíc sexy muž planety?: Alan Rickman
Jaká je nejlepší herečka?: Helena Bonham Carter
Jaký zpěvák má nejlepší hlas?: Jyrki 69
Jaká je nejlepší kapela?: Helloween
Jaký je nejlepší muzikál?: Rocky Horror Pictures Show
Jaký je nejlepší básník?: Abigail Osbourne :P

Nová cedule na mých dveřích

12. února 2013 v 18:33 | Abigail Osbourne
Kdo by si jí dal taky na dveře? :D Já jsem se do ní absolutně zamilovala! :D

Podpis od Ozzyho Osbourna

10. února 2013 v 10:12 | Abigail Osbourne
Asi před dvěma lety, jsem se rozhodla napsat mému největšímu idolu (tenkrát, dnes už jsem z toho pubertálního "Ach můj bože Ozzzzzzyyyyy!" trochu vyrostla :D) Ozzymu Osbournovi (po němž jsem převzala svůj pseudonym Abigail Osbourne). Tenkrát, když jsem dopis napsaný mou příšernou angličtinou vkládala do obálky, by mě ani ve snu nenapadlo, že asi za měsíc se objeví v mé schránce dopis z Ameriky. Když jsem ho držela v rozklepaných rukou, stále jsem tomu nemohla uvěřit! Poté, co se mé ruce uklidnily natolik, aby byly schopné otevřít onu žlutou obálku, se domem rozlehl ohlušující výkřik- Ozzy mi poslal svou podepsanou fotku! Neuvěřitelné! Ten den se mi splnil jeden z největších pubertálních snů.

Teď visí na mé nástěnce :)

Série hnusu

6. února 2013 v 14:47 | Abigail Osbourne
Dnes je tak krásně, že jsem vyrazila na procházku a vzala si sebou foťák. Fotila jsem a fotila a nakonec jsem dostala nápad na novou sérii fotografií: Sérii hnusu. Budou to fotky hnusných věcí... například plechovky poházené po lese (ačkoliv se to nemusí zdát hnusné, já to považuju za vrchol hnusu hlavně v chování těch, kteří to pohodí a to bude také součástí série). Fotky do Série hnusu budu přidávat dvakrát týdně- v úterý/ve středu a v pátek. Pak proběhne anketa o největší hnus série :D. Doufám, že vám nápad (když už ne fotky) bude připadat zajímavý. Kdyby měl někdo speciální požadavek na "hnus" může napsat do komentářů :). (Dnes už mám asi 11 fotek do série.)

S láskou Vaše Abby

Na předávání cen v Brně

2. února 2013 v 14:27 | Abigail Osbourne

Na předávání cen v Brně

Literární soutěž Bílá vrána bílá noc, bílé není nikdy moc.

12. prosince 2012 jsme s kamarádem Markem vydali na předávání literárních cen v Brně. Byla to opravdu dlouhá cesta, protože jsme z okolí Mladé Boleslavi . Vyjeli jsme ráno v 5:23 do Mladé Boleslavi, kde jsme museli přesednout na autobus do Prahy. Na Černém Mostě jsme nasedli na metro. Na Můstku jsme museli nelézt autobusové stanoviště odkud vyjížděl žlutý autobus Student Agency směr Košice (přes Brno). V 7:15 jsme vyjeli.
 
 

Reklama