Březen 2013

Bonus

30. března 2013 v 12:30 | Abigail Osbourne |  Novinky
"Severní korea hrozí atomovým zničením Hawaie, ale co je pecka mimo supermoderní krabice na jakési PC, tak myš Logitech , běžná kancelářská klávesnice, ale za pecku, tedy považuju, ty DVA BÍLÉ DRÁTY ze žárovkový dvoulinky, zapíchnutý do kulatý prodlužky v pravo dole za tou plechovou krabicí :D žádná zásuvka .. je div že to někoho z obsluhy nezabilo :D

Ještě mně tedy zaulaja ta zkoušečka na žárovky (tablo v barvě slonové kosti vedle kulaté prodlužovačky) a televizní anténa pro karavany v pravo nahoře."KLDR v pohotovosti

30. března 2013 v 12:25 | Abigail Osbourne |  Novinky
Pjingjang, 29 března (KCNA)
Všichni příslušníci jednotek Korejské lidové armády (KLA), včetně strategických raketových jednotek, jsou na nejvyšším stupni pohotovnosti, aby se mohli vypořádat s tahy amerických imperialistů.

V této souvislosti řekl Kim Mjong Šik, důstojník KLA KCNA:
"Plán střeleckého útoku, který byl prostudován a ratifikován váženým Vrchním velitelem Kim Čong Unem, odráží jeho pevné rozhodnutí ukončit dlouho trvající nepřátelství s USA.
Bude velkým omyl USA myslet si, že síly KLDR jsou limitované na oblast v teritoriálních vodách kolem Korejského poloostrova.
Naše bitevní lodě sehrají rozhodující roli při ničení základen USA na jihu Koreji, v Japonsku a v pacifiku, stejně jako na pevnině USA."

Jang Hjonk Gi, důstojník KLA řekl:
"Když naší jednotku před několika dny navštívil Vrchní velitel Kim Čong Un tak řekl, že bysme měli vést válku za národní spojení.
Jamile bude vydán rozkaz, tak jedním úderem zasáhneme všechny cíle. Jestli vypukne válka, tak si místo záložního padáku vezmu více atomových zbraní."

R.I.P Richard Griffiths

30. března 2013 v 9:26 | Abigail Osbourne |  Filmy
Zemřel herec Richard Griffiths. Příčinou jeho úmrtí byly pravděpodobně komplikace po nedávné operaci srdce.
Můžeme ho znát ze snímků Superman 2, Ragtime, Gándí, seriálu Pie in the Sky... nebo z Harryho Pottera jako Vernona Dursleyho. Také se proslavil jako divadelní herec. Za roli učitele Hectora v divadelní hře The History Boys získal celkem 5 cen.


Proč jsem tancoval do rytmu Michaela Jacksona se Severokorejským tyranem

23. března 2013 v 20:06 | Abigail Osbourne |  Novinky
The Sun 18/03/2013

Severokorejský diktáror Kim Čong Un je zábavu milující "dítě", který radši poslouchá pop, než aby začínal atomovou válku, říká jeho nový nejlepší přítel Dennis Rodman. Místo aby snil o tom, jak zničí Západ, tak vrchní Vůdce tráví většinu času sledováním amerického sportu a posloucháním diska z 80. let, jak říká tato podivínská basketbalová hvězda.


V exlusivním rozhovoru pro The Sun potetovaný Dennis trvá na tom že "Kim není jeden z těch postav typu Sadám Hussein, který si chce zotročit svět".

"Nechce nikoho zabít, chce jednat o míru."

A po té, co prozradil, že se Kim stal nedávno otcem následníka trůnu Dennis dodal, že tento baculatý despota je nucen chovat se tvrdě vůči západu skupinou šílených generálů, kteří ho obklopují.

Tato bývalá hvězda Celebrity Big Brothera se minulý měsíc stala prvním cizincem, který se mohl projít v Kimově mramorovém paláci v Pjongjangu.

A tvrdí, že se vrátil s nadějnou zprávou pro Presidenta Obamu. Řekl: "Kim mi řekl, abych předal zprávu o které řekl, že je důležitá. Řekl 'řekni Presidentovi Obamovi, aby mi zavolal. Protože já s ním chci mluvit, můžeme to vyřešit.'" Není důvod k válce. Kim nechce nikoho bombardovat."

"Má rád basketbal, stejně jako President Obama, takže mají něco společného a určitě by se našlo víc, o čem by mohli spolu s Obamou mluvit, kdyby mu zavolal, stačí jen zvednout telefon a zavolat."

Ale jestli tento dětinský diktátor může opravdu zastavit válku je něco, čím si ani Dennis není zcela jistý.

I když je komunistický král - polobůh, který je ctěn svými zchudlými lidmi - Kim je viděn mnohými jako nic víc, než louktový princ.

Jako vnuk zesnulého "Velkého Vůdce" Kim Il Sunga - muže, který založil tento stát co nenávidí Západ a jehož narozeniny jsou stále státním svátkem - se stal automaticky koruním dědicem, když jeho otec, Kim Čong Il, zemřel v roce 2011.

Ale již dlouho se šeptá o tom, že opravdovou moc má v rukou nekompromisní armádní elita, která pokračuje v tvrdé linii proti Západu.

Milulý měsíc se nechal 30ti letý Kim vyfotografovat jak vede vojenské cvičení a během té doby státní média oznámila, že ukončila příměří s Jižní Korejou z roku 1953, což signalizuje významnou eskalaci směrem k válce.


Ve stejné době provedl režim testy raket a střel jako předehru k tomu, co mnozí považují schylování se k atomovému konfliktu.

Dennis, 51, který v zemi natáčel dokumentární pořad "Basketbalová diplomacie" o zápase mezi Harlem Globetrotters a týmem Severní Koreji, se ani moc nesnažil zakrýt fakt, že Kim je jen figurka v této ohromné hře.

Řekl: "Poslyšte, musíte mít na mysli, že je to proboha jen dítě. Je v pohodě, normálně se obléká a má rád hudbu, sport a podobné věci."

"Jeho děda postavil tyhle s***ky a potom jeho táta postavil ještě více s***ek, ale on je normální kluk."

"Potřásl jsem mu rukou a říkal mu Kime - neříkal jsem mu Princi vrchní Vůdce, nebo tak něco. Je to šílené, co se mu stalo."

"Když jsem šel s Kimem na basket tak tam bylo 10000 lidí a ještě 25 minut po té co přišel mu lidi tleskali a volali jeho jméno."

"On jim mával, aby přestali, ale oni nepřestali."

"Bylo to šílené, chovají se k němu jako k bohovi. Ale Kim není ten typ jako Sadám, aby chtěl ovládnout svět."

"Nechce nikho zabít a já mu nelezu do za**u, jen předávám zprávu."

"Kim nemluví o válce. Slyšeli jste ho někdy říkat, že jde válčit? Chce dohodnout mír a myslí to vážně."

"Kdyby chtěl začít válku, tak už ji začal."

Transvestita Dennis, který si barví vlasy nejrůznějšími barvami, chodil s Madonou a chvíli byl ženatý s Carmen Electrou, byl na banketu o 15 chodech v jídelně Kimova paláce a řekl, že jedl víc ryb, masa a nudlí, než sní běžný Severokorejec za rok.

Baketbalová legenda, měřící více jak 2 metry, převyšovala Kima o 14 palců a seděla v čele stolu spolu s Kimem a s jeho manželkou, která má ráda Christian Dior, soudružkou Ri Sol Ču.

Je to bývalá zpěvačka, která údajně způsobila rozruch mezi elitou svojí hudební minulostí a nákloností k západnímu oblečení.

Pár se údajně vzal v roce 2009 a má dvě děti, ale tajnůstkářský režim to nikdy nepotvrdil.

Ale Dennis řekl: "Je to krásná žena, elegantní a celkem vysoká na Korejku, skoro 170 cm."

Pak dodal: "Ten palác byl úžasný a všude byl mramor, bylo to neuvěřitelné."

"Neřeknu vám, jestli tam měli zlaté záchody,nebo tak něco, jelikož jsem slíbil Kimovi o těhto věcech nemluvit. Slíbil jsem mu nemluvit o mnoha věcech."

Po večeři se vydali do sálu, kde tančili na hudbu Michaela Jacksona a The Bee Gees.

Dennis řekl: "Byla to cvokařina. Kim miluje disko 80. let, nemůže se ho nabažit. Hrála nám dívčí skupina a bylo nám rozhodně dobře."

"Nemohl jsem uvěřit, jak moc jsme spolu mluvili. Miluje basketbal a řekl mi, že nosil triko s číslem 91, když byl ještě kluk."

"Zmínil jsem se o Magic Johnsonovi a on se zeptal, kdo to je. Bylo to vtipné, jelikož on on je moc mladý, aby si ho pamatoval"

Dennis přiznal, že viděl chudobu a represe, které učinili z KLDR nejizolovanějčí zemi světa. Řekl: "Říká se, že tam jsou vězeňské tábory, ale to se neděje jen v Severní Koreji. Ale není to jen o tom."

"Když jste v Koreji nebo Číně, tak tam pořád lidi někam spěhají. Nesmějí se, jelikož pořád spěchají. Neznamená to, že je jim zle."

Dodal:"Máme s Kimem hodně společného. Je opravdu v pohodě. Pozval mě zpátky na šest dnů na prázdniny v srpnu."

"Určitě pojedu, nemůžu se dočkat. Budu bydlel v královském paláci."Design 09: Alenka v říši divů

19. března 2013 v 18:34 | Abigail Osbourne |  Designy
Možnost upravit si ho: Ano
Obtížnost: Jednoduchý
Designy nenastavuji!

Protože jsem zapomněla jak se dělá náhled, tak pokud ho chcete klikněte pravým tlačítkem "Zobrazit v jiném okně".

Maturanti dobrovolně nastupují vojenskou službu

17. března 2013 v 19:22 | Abigail Osbourne |  Novinky
Pjongjang, 15. března (KCNA)
Mnoho studentů posledního ročníku středních škol dobrovolně nastupuje vojenskou službu s odhodláním významně přispět k frontální akci proti americkým imperialistům.
Fotka dne 17.03

17. března 2013 v 19:16 | Abigail Osbourne |  Miluji

Série Hnusu: Jablko

17. března 2013 v 14:46 | Abigail Osbourne |  Série hnusu


Zdravá Svačina

17. března 2013 v 14:31 | Abigail Osbourne |  Ostatní soutěže

O soutěži:

Oficiální text:
Ministerstvo zemědělství vyhlašuje v souvislosti se snahou o zvýšení konzumace ovoce a zeleniny u mládeže soutěž určenou mladým, nadějným tvůrcům - studentům středních, vyšších odborných škol či škol vysokých. Cílem projektu je naučit děti jíst ovoce a zeleninu. Již nyní jsou ovoce a zelenina dodávány do základních škol, ale jak děti naučit tyto produkty jíst? Vymyslete kreativní návrh, jak motivovat děti k tomu, aby ovoce a zeleninu jedli pravidelně a s chutí. Fantazii se meze nekladou! Může se jednat o kráječ na jablka, odšťavňovač, zajímavý obal, krabičku či jinou "vychytávku". Cílovou skupinou jsou žáci prvního stupně základních škol. Je tedy třeba brát na zřetel i bezpečnost produktu. Nejlepší produkt má šanci na případnou realizaci a následnou distribuci do vybraných škol!
Celé zadání naleznete zde. Nebo můžete navštívit Facebook.

Můj projekt:

Vymyslela jsem Večerníček, kde ovoce bojovalo proti nezdravé výživě. Do podrobna jsem rozpracovala charaktery postav, prostředí ve kterém se bude celý večerníček odehrávat, nástin děje a spousty dalších informací, které zabraly 10 papírů formátu A4. Postavy jsem výtravně ztvárnila a udělala video kde jsem celý projekt i s postavičkami večerníčku předváděla. Přítel dokonce složil dokonalou znělku k Večeníčku (na kytaru).

Vyhodnocení:

V pátek 15. 03. 2013 jsem se dle instrukcí dostavila na předávání cen na Ministerstvu zemědělství. Vyhlašování se zůčastnil i ministr Petr Bendl, který měl úvodní slovo a poté předával diplomy všem oceněným. Do soutěže dorazilo celkem 50 prací.Porota ocenila 10 nejlepších (z toho nejlepší tři finančně) a udělila také jedno zvláštní ocenení.
Toto ocenění patřilo právě mně. Nejmladšímu ze všech přítomných.
Porota totiž usoudila, že můj návrh zcela nesplňoval podmínky soutěže, ale byl přesto hodný ohodnocení. Nechápu v čem se porotě můj návrh nezdál v souladu s pravidly soutěže. Na projektu jsem velmi tvrdě dřela a přišlo mi, že na světě není nic co by více motivovalo malé školáky ke konzumaci potravin než právě Večerníček. Nechápu...
No, co se dá dělat. Na čtečku na knihy si holt budu muset počkat až po prázdninové brigádě. Teď mám diplom a košík jablek :D.

Fotografie z předávání cen:

Skupinová fotka v šech oceněných (kde z mě neznámých důvodů vidět :D)

Ministr Petr Bendl

Já a pan ministr :)

Soutěžící netrpělivě čekají na vyhlášení výsledků.

Design 08: Vesmír

17. března 2013 v 13:59 | Abigail Osbourne |  Designy
Kde chci žít? V galaxii daleko odsud!
_______________________________________________________
Možnost upravit si ho: Ano
Obtížnost: Jednoduchý
Bonusy: Ano
Designy nenastavuji!

Protože jsem zapomněla jak se dělá náhled, tak pokud ho chcete klikněte pravým tlačítkem "Zobrazit v jiném okně".


Ikonky do menu: (menu může být v liště nahoře, nebo tam můžete vložit název vašeho blogu)
Ikonky mají průhledné pozadí, pro snadné vložení, těch které se vám budou líbit.

Design 07: Zelený

14. března 2013 v 18:38 | Abigail Osbourne |  Designy
Design: Volný
Možnost upravit si ho: Ano
Obtížnost: Jednoduchý
Designy nenastavuji!
Tenhle se mi hodně líbí! :)) Ani nevím proč :)

Protože jsem zapomněla jak se dělá náhled, tak pokud ho chcete klikněte pravým tlačítkem "Zobrazit v jiném okně".


Design 06: The Beatles

14. března 2013 v 16:56 | Abigail Osbourne |  Designy
Design: Volný
Možnost upravit si ho: Ano
Obtížnost: Jednoduchý
Designy nenastavuji!

Protože jsem zapomněla jak se dělá náhled, tak pokud ho chcete klikněte pravým tlačítkem "Zobrazit v jiném okně".


Lid KLDR připraven na válku

14. března 2013 v 11:38 | Abigail Osbourne |  Novinky
Pjongjang, 11. března (KCNA)
Od vydání prohlášení mluvčího Vrchního velení Korejské lidové armády jsou příslušníci ozbrojených sil a civilisti v bojovém postoji a čekají na rozkaz od Vrchního velitele Kim Čong Una.

Armádní skupiny na frontě a pozemní, námořní, letecké, protiletecké a strategické raketové síly KLA, Dělnicko-rolnické rudé gardy a Mládežnické rudé gardy se již zapojily do frontálního bojového plánu v souladu v konečným plánem schválenýmKim Čong Unem.


Celá země se proměnila ve frontovou linii.

Organizace Strany a lidu se okamžitě zúčastnily naléhavých schůzí, kde se do detailu prodiskutovaly úkoly, které se musí ve válce splnit a došlo k výzvě k udržování bojové připravenosti.

Lid všeho povolání z různých částí země, bez rozdílu věku a pohlaví dobrovolně vstupuje do Korejské lidové armády s odhodláním vyhladit provokatéry, imperialisty z USA a jejich spojence, včetně loutkových sil jihu Koreji.
__________________________________________________________________
Teď už nezbývá než doufat, aby si válečný plán nastudoval jih Koreji a řídil se podle něho, jinak je tu riziko, že se nedostaví na předpokládané místo vyhlazeni a tím pádem zhatí celou tak úspěšnou válku. Džuče je věčné!

Habemus Papam!

13. března 2013 v 20:59 | Abigail Osbourne |  Ze světa
Habemus Papam! Vivat Francesco :)

Myslím, že celý svět překvapilo, že byl nový papež zvolen už v pátém kole volby. Navíc mi přijde moc hezké, že byl zvolen 13.03.2013 a v 20:13 jsme se dozvěděli jeho identitu.
Z nového sv. Otce mám velmi dobrý pocit. Za těch pár minut, kdy mluvil
k veřejnosti si získal i mé srdce. Je takový... lidský. :)
I když mě na přenosu ČT24 vadila žena, která špatně překládala slova
sv. Otce. Poté co udělala chybu v překladu Otčenáše jí naštěstí nahradil jiný moderátor :).
No každopáně... Dlouhý život novému papeži Františkovi!

Argentinec Jorge Mario Bergoglio je 266-tým papažem římskokatolické církve.

Série Hnusu: Víčko od piva

9. března 2013 v 20:45 | Abigail Osbourne |  Série hnusu