Tedoksanské revoluční místo

6. února 2013 v 20:10 | Abigail Osbourne |  Novinky
Pjongjang, 5. února (KCNA)

Lid Korejské lidově demokratické republiky v současnosti navštěvuje Tedoksanské revoluční místo, u příležitosti výročí zrodu hesla "silou sta".

6. února džuče 53 (1963) se President Kim Il Sung (korejsky Kim Ir-Sen pozn. abby) a Vůdce Kim Čong Il zastavili na vojenské základně na hoře Tedok a vytyčili historické heslo, kterým se vřele postarali o život vojáků.

Při výstupu na horu u frontové linie, se President do podrobna seznámil s pozicí nepřítele a vytyčil novou, jedinečnou metodu válčení Korejského stylu a podrthl, že "silou sta" je heslo, kterého si bude vysoce vážit Korejské lidová armáda.

Kim Čong Il toto místo znovu navštívil v březnu 1996 a dal kulomet, samopal, a dalekohled jako dar vojákům, kteří se udržovali připraveni k porážce zkušeného nepřítele jednou ranou tím, že zintenzivněli bojový a politický výcvik, věrni přání Presidenta.

Na tomto místě je památník návštěvě Kim Il Sunga, heslo "silou sta" vyryto do skály a socha revolučním aktivitám Kim Il Sunga a Kim Čong Ila.Všichni víme, že válka je především o počtech a Kim Il Sung si spočítal, že když vynásobí počet vojáků stem, tak má hned přesilu. Džuče je věčné!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama