Papež Benedikt XVI. Twitter

8. února 2013 v 16:32 | Abigail Osbourne |  Ze světa
Nedávno mě na internetu zaskočila zpráva, která hlásala, že papež Benedikt XVI. si založil účat na sociální síti Twitter. Můžete ho sledovat jak v angličtině, tak v latině po jménem Pontifex. A i když tato zpráva je stará už 2 měsíce, stále nevím, co si o tom mám myslet.
Na jednu stranu je hezké, že se stařičký Benedikt pokouší jít s dobou, ale na druhou stranu... je to papež! :D Prostě si nedovedu představit, že se na netu jen tak ukáže: Papež přidal nový tweet! U mě to prostě snižuje respekt k němu. Ani nevím proč. Asi... že se snižuje na úroveň dneších mladých lidí, kteří na tyto sítě píší mnohdy hrozné věci. Vím, že tak není, ale na mě to prostě tak působí.

Zajímalo by mě co si o tom myslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anamica Eolie Tar'tu Anamica Eolie Tar'tu | Web | 28. února 2013 v 9:51 | Reagovat

Když jsem poprvé viděla tn náhled, tak mě to rozesmálo, ale tak jsem mto zase nechtěla.. Jen to vypadá prostě zvláštně. To máš něco jako když jsem  před třemi lety šla po ulici a vedle mě zastavilo auto. Vystoupila taková starší ženská. Spíš taková už hodně stará. Myslela jsem, že  jí klepne nebo tak. :D
Jak se tvářila.. Jako drsňačka, na sobě měla svítivě růžový svetr s obrovským rolákem, takovej ten šál kolem krku, měla takový černý kalhoty do zvonu a na nich měla sichrhajzky. A byla celá prošedivělá, spíš skoro bílá, ale to je jasný. :D  Jenomže měla takový fialový melíry.. Nebo růžový? Přišlo mi to tak.. A ten účes.. :DD  Mi to přišlo, jako kdyby se v tom účesu inspirovala od P!nk ..
Tenskrát jsem jenom zůstala stát a čuměla jsem. Ale taková stylová babička, néé. :D  Teda ono to vypadalo hrozně, ale určitě víš, jak to myslím..
Prostě mi to někdy příjde až zvláštní, když se takví lidé snaží zapojit do dnešních modernějších technologií a i když je to od nich děsně fajn a pěkný,m že chtěj zapadnout, je to stejně zvláštní.
Proto mám radši starší lidi, kteří zůstali takovými, jako  byli v té své době. A takhle to má býýt .. A le tak.. ono se to všechno mění, že jo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama