Na předávání cen v Brně

2. února 2013 v 14:27 | Abigail Osbourne |  Žiji

Na předávání cen v Brně

Literární soutěž Bílá vrána bílá noc, bílé není nikdy moc.

12. prosince 2012 jsme s kamarádem Markem vydali na předávání literárních cen v Brně. Byla to opravdu dlouhá cesta, protože jsme z okolí Mladé Boleslavi . Vyjeli jsme ráno v 5:23 do Mladé Boleslavi, kde jsme museli přesednout na autobus do Prahy. Na Černém Mostě jsme nasedli na metro. Na Můstku jsme museli nelézt autobusové stanoviště odkud vyjížděl žlutý autobus Student Agency směr Košice (přes Brno). V 7:15 jsme vyjeli.


Cesta byla úžasná, Student Agency můžu jedině doporučit! Kožené sedačky, dotyková obrazovka v opjeradle sedala před vámi (zde byly spousty kvalitních filmů od Počátku až po Madagascar, hudba všech žánrů, seriály jak v ČJ tak v AJ nebo s titulky, hry a připojení k internetu), všem nám rozdali originálně zabalená sluchátka (když jsem se ptala, jak dělají, že jsou zase v originálním obalu, odpověděli, že je po každém použití posílají na vyčištění), samozdřejmostí byl teplý nápoj dle výběru a možnost zakoupit malé občerstvení. Prostě pohádka. Navíc mají slevy na ISIC, takže mě cesta tam vyšla jen na 210,-.

V 10:45 jsme byli na místě. Najít Dům umění města Brna, už pro nás nebyl problém. Zde nám nejprve také nabídli malé občerstvení a pak se mohlo přistoupit k samotnému vyhlášení. Marek se umístil na třetím místě a já na druhém. Po přečtení našich prací jsme obdrželi diplom, symbolické ceny a peníze které jsme vynaložili na cestu sem, a které budeme potřebovat na cestu zpátky.

Poté jsme se s Markem podívali trochu po Brně (Byla by škoda toho nevyužít... bůh ví, kdy se sem zase dostaneme ;).) Předvánoční atmosféra byla úžasná. Všude samé stánky a vůně svařeného vína. Marek zde koupil adventní věnec (který jsme vláčeli až do Boleslavi :D) a já pár vykrajovátek na perníčky.Byl to úžasný výlet. Byl zadarmo, vyhráli jsme, podívali jsme se do Brna a nemuseli jsme do školy. Co víc si přát? :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama